31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

شرکت توسعه ارتباطات کارا سورین با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید.
این شرکت با گسترش دامنه فعالیت خود تلاش دارد به یکی از موثرترین مجموعه های فعال در عرصه های علمی و اقتصادی مبدل گردد.
به لطف ایزد منان و با بهره گیری از متخصصین مجرب توانسته است گام های مهمی در جهت پیشرفت و تعالی بردارد.
به عنوان یک شرکت ایرانی بر خود واجب میداند تا در تحقق آرزوهای ملت بزرگ ایران پا به پای سایر فعالین عرصه اقتصادی کشور، با فرهنگ و مدیریتی جهادی، در راه سعادت و موفقیت کشور عزیزمان به نوآوری و بومی سازی فناوریهای مورد نیاز کشور، در حرکت در مسیر پیاده سازی سیاستهای اقتصاد مقاومتی گام بردارد.

ایجاد، رشد و توسعه گروه‏های تخصصی با چشم انداز تغییر ساختار شرکت و فعالیت در جهت تبدیل شدن به هلدینگ برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه ملی و بین المللی .

مونوتل یکی از زیر مجموعه های این هلدینگ است که در حوزه ی مرکز ارائه خدمات و فروش تجهیزات تلفن تحت شبکه (ویپ) فعالیت می کند . 

مرکز تماس با سابقه چندین ساله در حوزۀ ارائه خدمات ویپ و مرکز تماس تلفنی در حوزه ی فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات فعالیت می کند .

با خدمات مرکز تلفن مجازی مونوتل شما بدون دغدغه ی موقعیت مکانی دفتر کار و بدون صرف هزینه های خرید و نگهداری سخت افزار، از یک مرکز تلفن حرفه ای استفاده کرده و کسب و کار خود را بهتر از قبل مدیریت کنید.این مرکز دارای قابلیت راه اندازی انتقال تماس، ارسال و دریافت فاکس ، ایجاد صف تماس ، مکالمه دو طرفه و… می باشد.