| همکاری با ما |

گویندگان تلفن گویا

یکی از خدمات تخصصی مونوتل، راه اندازی تلفن گویا (IVR) است. برای انجام این فرآیند، متن درخواستی مشتریان، دریافت و توسط گوینده منتخب ضبط و پس از تائید مشتری، برای فعالسازی تلفن گویا به بخش مربوطه ارجاع می شود.

از این رو، برای ارائه خدمات شایان در زمینه گویندگی متن IVR ، پذیرای همکاران گوینده که تجربه و مهارت کافی در بیان آواهای خوش دارند، هستیم.

مرکز خدمات نصب و راه اندازی تلفن تحت شبکه مونوتل، برای تکمیل بخش گویندگان صدا در زمینه پروژه های خود، از کلیه گویندگان صدا (آماتور تا حرفه ای) دعوت به عمل می آورد تا با ارسال نمونه کار آمادگی خود را جهت همکاری در این بخش اعلام نمایند.

فرایند شناسایی و دریافت اطلاعات تامین کنندگان از فرایندهای اصلی هر سازمانی محسوب می گردد که با پیاده سازی این فرآیند نتایج مفیدی همچون بالا رفتن کیفیت کالا و خدمات و همچنین کاهش هزینه ها را برای مشتریان در پی خواهد داشت.

مونوتل به عنوان ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی تلفن های تحت شبکه در نظر دارد به منظور شناسایی و ارزیابی تامین کنندگان کالا و خدمات، بانک اطلاعاتی تامین کنندگان خود را توسعه دهد. لذا از کلیه فروشندگان دعوت به عمل می آورد تا با تکمیل فرم درخواست همکاری ضمن معرفی سوابق و توانمندیهای خود زمینه همکاری مشترک را فراهم نمایند
بدیهی است ثبت نام در پایگاه داده تامین کننده های مونوتل متضمن هیچ فرصت تجاری برای تامین کنندگان محترم نمی باشد و مونوتل این حق را برای خود محفوظ می دارد که فهرستی از تأمین کنندگان داشته باشد و از همکاری این تامین کنندگان به تناسب نیاز خود استفاده نماید..

تامین کنندگان تجهیزات تلفن تحت شبکه