31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

| پاسخ به سئوالات متداول |

آیا نیاز به مشاوره برای خرید تلفن دارید؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همکاران ما در واحد پاسخگوئی به سئوالات مشتریان شما را برای خرید عالی همراهی میکنند. بخش سئوالات متدوال سایت مونوتل به تعدادی از سئوالات پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ داده است . در صورتیکه پاسخ سئوال تان را نتوانستید کسب کنید با تکمیل فرم درخواست مشاوره همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پاسخکوی سئوالات شما خواهند بود.

بله خطوط VOIP به صورت دائمی به شما واگذار میشود. و شما برای همیشه مالک خط تلفن می باشید.

بله این خطوط کاملاً دوطرفه بوده و علاوه بر تماس ورودی امکان برقراری تماس خروجی نیز وجود دارد.

تعرفه ها عموماٌ مقداری کمتر از تعرفه خطوط تلفن سیمی (مخابرات) بوده و تعرفه مکالمه توسط هر اپراتور مشخص میگردد. تعرفه زیر برای خطوط آسیاتک و پیشگامان می باشد.

مکالمه باتعرفه هر دقیقه
ثابت داخل استان40 ریال
ثابت بین استان330 ریال
موبایل620 ریال
درون شبکهرایگان

میبایست به صورت پیش پرداخت خط خود را شارژ نمایید سپس هزینه مکالمات از شارژ شما کسر خواهد شد.

بله، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا کیفیت تماس و در دسترس بودن سرویس را تست بفرمایید. جهت تست سرویس می بایست داخل پنل کاربری ثبت نام کنید و برای دریافت مشخصات سرویس به صورت تست تیکت ارسال نمایید.

بله، امکان ثبت نام برای افراد حقیقی نیز می باشد.

برای ثبت حقوقی لازم است مدارک حقوقی شرکت توسط صاحبان امضا ارائه شود و از مزایای آن عدم محدودیت در خرید کانال روی خط می باشد.

بله، در صورت تمایل به ضبط صدا برای منشی تلفنی، با انتخاب گوینده مد نظر خود میتوانید در صفحه ضبط صدا تلفن گویا سفارش خود را ثبت نمایید.

خیر شما هیچ گونه محدودیتی در تعداد تماس یا زمان مکالمه ندارید و در زمان پشتیبانی میتوانید نامحدود مکالمه داشته باشید.

بله. در صورت نیاز به شماره رند، امکان خرید شماره‌ تلفن های رند ۸ رقمی شما فراهم است. پیش شماره های ویپ 9 می باشد و امکان انتخاب شماره های رند برای استان های مختلف می باشد.

هر کانال میتواند یک مسیر آزاد برای برقراری تماس به شما بدهد. یعنی اگر 4 کانال داشته باشید چهار مکالمه به صورت همزمان میتواند روی یک خط تلفن برقرار شود. این مکالمات می تواند ورودی یا خروجی و یا ترکیبی از آن بصورت همزمان باشد. شما با پرداخت یکبار هزینه کانال برای همیشه مالک کانال خواهید شد.

بله شما میتوانید شماره تلفن هر کدام از استان های ایران را بدون داشتن دفتر در آن شهر دریافت کنید به عنوان مثال میتوانید شماره تلفن تهران را بدون داشتن دفتر در تهران دریافت نمایید.

برای مشاهده مدارک به صفحه مدارک مورد نیاز برای خرید تلفن اینترنتی آسیاتک و مدارک مورد نیاز برای خرید تلفن اینترنتی پیشگامان مراجعه فرمایید.

شرکت های ارائه دهنده خطوط ویپ بسیاری در حال حاضر خدمات ارائه می دهند که میتوان از شرکت آسیاتک و پیشگامان به عنوان بهترین سرویس دهنده خطوط ویپ یاد کرد.

بله خط تلفن اینترنتی تهران قابل ارائه می باشد و امکان استفاده از آن در تمامی استان ها می باشد.