31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

| معرفی خط تلفن ثابت اینترنتی |

خرید خط تلفن ثابت  اینترنتی را با مونوتل تجربه کنید

خط تلفن ثابت اینترنتی،  از نظر کاربرد همانند خطوط تلفن ثابت سیمی شهری (مخابرات) هستند. تلفن اینترنتی بدون نیاز به سیم کشی با مالکیت دائمی واگذار می شود و به راحتی قابلیت جابجایی دارد.

هنوز اغلب ما به یاد داریم که ثبت نام تلفن ثابت چه مراحل زمانبری داشت. زمان زیادی باید سپری می شد تا مخابرات بتواند خطوط تلفن را از طریق زوج سیم مسی، به منازل و سازمان ها برساند، اما خوشبختانه اینک نسل جدید تلفن ثابت با استفاده از شبکه های اینترنتی و اینترانتی مسیر ایجاد ارتباط پایدار را فراهم آورده است.

دوران دغدغه هایی مانند مراحل و زمان بلند مدت جهت ثبت نام و تحویل خط تلفن یا تغییر شماره تماس شما به علت جا به جایی دفتر کاری و هزینه های بالای سرمایه گذاری به پایان رسیده است.

نسل جدید تلفن ثابت برای برقراری تماس تلفنی از زیرساخت شبکه و IP استفاده می کنند، به همین دلیل به آن تلفن اینترنتی نیز گفته می شود و شما می توانید حتی بدون اجاره محل کار در تهران، با خرید خط تلفن اینترنتی با کد تهران کسب و کار خود را به صورت یک دفتر مجازی راه اندازی نمایید.

همیشه برای داشتن اینترنت لازم بود خط تلفن داشته باشید اما با نسل جدید تلفن یک تحول اساسی اتفاق افتاده و آن اینکه با داشتن اینترنت در هر مکانی تلفن خود را به همراه داشته باشید!

در گذشته لازم بود برای تحویل خط تلفن ثابت برای منزل یا محل کار مدت ها در نوبت باشید و یا اینکه هزینه های زیاد مکالمه موبایل را برای برقراری ارتباط با مشتریان پرداخت کنید و البته با طرحی که جدیداً برای تلفن های ثابت سیمی مخابرات ارائه شده شما مجبورید حتی اگر مکالمه ای نداشته اید باز هم هزینه ماهانه پرداخت کنید .

مونوتل با ارائه خدمات نسل جدید تلفن ثابت و پشتیبانی، خیلی از دغدغه های شما را برطرف می نماید.

شما میتوانید با پرداخت هزینه سالانه مالک دائمی یک خط تلفن ثابت شوید و از زیرساخت های سخت افزاری مونوتل استفاده نموده و دیگر نگران جا به جایی مکان سکونت یا محل کسب و کار خود نباشید.

همچنین می توانید با کمک مشاوران فعال ما در مونوتل، علاوه بر دریافت خط تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت هم برای منزل یا محل کار خود خریداری نمایید.

در صورتیکه تقاضای شماره تلفن ثابت خاصی مدنظر دارید با تکمیل فرم زیر همکاران ما شماره درخواستی شما را بررسی و امکان واگذاری شماره را به شما اطلاع رسانی خواهند نمود.