مرکز تماس اختصاصی ( Call Center)

مرحله 1 از 2

50%

خرید تلفن ثابت اینترنتی

در گذشته برای داشتن خط تلفن ثابت ۸ رقمی باید از خطوط تلفن ثابت مخابرات استفاده می کردید. خطوط ارائه شده توسط مخابرات بر بستر کابل مسی ارائه می شود و برای استفاده از این خطوط نیاز به کابل کشی از مرکز مخابرات تا درب منزل است.

امروزه خطوط تلفن ثابت ۸ رقمی ارائه شده که بر بستر اینترنت فعال است.

این خطوط جایگزین مناسب برای خطوط تلفن ثابت مخابرات است از مهم ترین مزایای استفاده از این خطوط می توان به قابلیت عدم محدودیت به موقعیت جغرافیایی آن اشاره نمود. در این خطوط با تغییر آدرس هیچگاه شماره تلفن شما تغییر نخواهد کرد و به دلیل راه اندازی سریع آن قابل استفاده در هر مکانی است. برای استفاده از این خطوط نیاز به زیر ساخت نیست می توانید به کمک سافت فون ویپ به تماس هایتان پاسخ دهید.

یکی از مزایای تلفن های ثابت اینترنتی در مقایسه با خطوط تلفن ثابت مخابرات داشتن تماس همزمان هست. در خطوط تلفن ثابت شما فقط یک تماس در لحظه خواهید داشت ( تماس ورودی یا تماس خروجی ) اما در خطوط تلفن اینترنتی شما به تعداد کانال های خریداری شده میتوانید تماس ورودی و خروجی همزمان داشته باشید.

با خرید سرویس تلفن اینترنتی مونوتل یک خط تلفن ۸ رقمی با مالکیت دائمی به شما ارائه شده و امکاناتی نظیر تلفن گویا، داخلی، صف تماس و… به صورت نامحدود در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

فرایند خرید سرویس تلفن ثابت اینترنتی مونوتل

برای خرید سرویس تلفن اینترنتی مونوتل می توانید در خواست اولیه خرید سرویس را از طریق فرم فوق ثبت نمایید تا کارشناسان بخش فروش با شما تماس بگیرند.

هزینه راه اندازی خطوط تلفن اینترنتی چقدر است ؟ 

هزینه راه اندازی و نگهداری خط تلفن اینترنیی ماهانه ۶۰۰هزار تومان است.

برای استفاده از این خطوط نیاز به تجهیز خاصی نیست با نصب سافت فون زویپر می توانید به تمامی تماس هایتان پاسخ دهید.

جهت پاسخ گویی به تماس حتما باید به اینترنت متصل باشید (هر نوع اینترنتی به جز اینترنت ۴G ایرانسل)