مرکز ارائه خدمات تلفن ثابت اینترنتی

سامانه ای همراه شما 

ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته 

یکی از امکاناتی که مونوتل در اختیار کاربرانش قرار می دهد امکان تماس تلفنی همزمان به  تعداد دلخواه می باشد . این امکان بر خلاف خطوط E1  و خطوط مخابراتی تلفن ثابت تعداد تماس ها به صورت عددی ثابت بوده است . منو تل این امکان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد که از یک تا 100 تماس همزمان داشته باشید .

یکی از امکانات دیگری که مونوتل در اختیار کاربران خود قرار داده است اختصاص یک شماره واحد و مشخص به کاربرانش است برای مثال فروشگاهی را در نظر بگیرید که دارای شعبات مختلف است به جای اختصاص چند شماره تلفن می توان از یک شماره واحد استفاده نمود و تمامی تلفن ها در مکان های مختلف را به هم مرتبط نمود .

یکی از مواردی که معمولا صاحبین کسب و کارها صاحبین کسب و کار معمولاهزینه های زیادی را صرف تبلیغ شماره تلفن خود می کنند و از انجایی که اغلب محل کارشان استجاری است مجبور به ترک ان مکان می شوند و باید تبلیغات در مکان جدید را از نو شروع کنند . در نتیجه خسارت های مالی فراوانی به ان ها وارد می شود و ممکن است بسیاری از مشتریانشان را از دست بدهند . منو تل امکان داشتن خط خصوصی  برای هر نقطه از استان و امکان مکلامه را برای شما کاربران عزیز فراهم نموده است

بعد از استعلام خط تلفن و اطمینان از موجود بودن آن می توانید سفارش دهید تا مونوتل در کوتاه ترین زمان ممکن و در بازه ی 24 الی 48 ساعته ، سرویس را فعال ودر اختیار کاربران قرار دهد.

  • دارای قابلیت برقراری و دریافت تماس از هر نقطه ایران وجهان
  • برقراری تماس تلفنی به کمک اپلیکیشن
  • مکالمه توسط گوشی تلفن به کمک اپلیکیشن
  • برقراری مکالمه بین تمامی اپراتور ها
  • امکان اختصاص تعداد خط تلفن در یک مکان به درخواست مشتری
  • هزینه مکالمه پایین با تعرفه بسیار ارزان بیین مشترکین
  • تعرفه اقتصادی
  • قابلیت جابه جایی بدون وابستگی به مکان خاص

 

یکی از ویژگی های خطوط تلفنی مونوتل امکان برقراری تماس های ورودی و خروجی (دو طرفه) است . تمامی خطوط به صورت 8 رقمی و با سرشماره 9 در اختیار کاربران قرار میگیرد . اساس این خطوط اینترنت یا اینترانت است . هر هر مکانی امکان اتصال به اینترنت موجود است و می توان از این خطوط تلفنی استفاده نماییم .

ما در مونوتل نهایت تلاش خود را به عمل می رسانیم تا شما مشتریان عزیز را از خود راضی نگهداریم . امیدواریم در این راه شعارمان را به عمل رسانده باشیم .

تلفن اینترنتی مونوتل

همین الان با ما تماس بگیر و کسب و کارت رو راه بنداز!