31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

در صورت قطع برق می توان از تلفن اینترنتی استفاده نمود؟

تلفن اینترنتی بر روی بستر اینترنت ارائه می شود و زمان قطع برق به دلیل اختلال در شبکه

و سرور برق قطع شده و هر گونه ارتباط تلفنی دچار مشکل می شود. این مشکل تلفن اینرنتی با تلفن اینترنتی ابری در حدود زیادی حل شده است چنانچه دچار قطعی برق شدید می توانید ارتباطات خود را حفظ نمایید.

  • تلفن اینترنتی در زمان قطع برق چگونه کار می کنند؟

برق تلفن اینترنتی از طریق بر ق اضطراری UPS تامین می شود در نتیجه در زمان قطع برق، UPS ها وارد مدار شده و برق سرور ها را تامین می کند. به همین علت همیشه سرورها به برق متصل هستند.

  • پاسخ گویی به تماس های ورودی تلفن اینترنتی زمان قطع برق به چه صورتی است؟

چنانچه برق سمت مشترک قطع شود و یا اینترنت برای پاسخ گویی به تماس هایش نداشته باشد، تماس های ورودی به موبایل دایورت می شود.

برای دایورت تماس تلفن اینترنتی لازم است مشترک شماره موبایل یا ثابت مد نظر خود را که قصد دارد تلفن اینترنتی به آن دایورت شود را اعلام کند. در مرحله بعد تلفن اینترنتی به شماره مدنظر دایورت می شود با این کار دیگر تماس های ورودی مشترک حتی در صورت نداشتن برق و اینترنت از دست نخواهد رفت.

  •  تماس های خروجی تلفن اینترنتی زمان قطع برق به چه صورتی است؟

تماس آفلاین راهکار حل این مشکل است ! سرویس تماس افلاین به مشترک امکان برقراری تماس های خروجی حتی بدون اینترنت را فراهم می کند.

بعد از فعال کردن قابلیت تماس آفلاین، جهت استفاده از ماژول تماس آفلاین مونوتل ابتدا با استفاده از شماره موبایل تان به شماره تلفن اینرتنتی تماس بگیرید و سپس عدد ۹ را در حین پخش صورت اولیه IVR تا وارد مازول خود شویدو بوق ازاد را بشنوید در مرحله بعد شماره تماس مقصد را وارد نماید.

با این امکان یک تماس به شماره مقصد از شماره تلفن اینترنتی شما برقرار می شود و در تماس خروجی شماره خط تلفن اینترنتی برای مشتری نمایش داده می شود.

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب