31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

آموزش تنظیم Busy Tone در گیت وی های گرنداستریم

آموزش تنظیم Busy Tone در گیت وی های گرنداستریم

برای تنظیم تن busy در گیت وی گرنداستریم (Grandstream), شما می‌توانید از طریق رابط کاربری وب گیت وی، تنظیمات مربوطه را انجام دهید. در زیر یک راهنمای کلی برای این کار ارائه شده است:

 1. ورود به رابط کاربری وب گیت وی:
  • ابتدا به آدرس IP گیت وی در مرورگر وب خود بروید. برای ورود به رابط کاربری وب، شما باید نام کاربری و رمز عبور مدیریتی خود را وارد کنید.
 2. پیدا کردن تنظیمات Busy Tone:
  • در رابط کاربری، به بخش مربوط به تنظیمات تماس یا تنظیمات SIP بروید. در این بخش، باید گزینه‌های مربوط به تنظیمات تماس یا تنظیمات SIP را جستجو کنید.
 3. تنظیم Busy Tone:
  • پس از پیدا کردن بخش مربوطه، باید گزینه‌های مربوط به Busy Tone یا Tone Settings را پیدا کنید. معمولاً در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به تن busy را انجام دهید.
  • در اینجا شما می‌توانید تن busy خود را انتخاب کنید. ممکن است بتوانید یک فایل صوتی را بارگذاری کنید یا یکی از تن های از پیش تعریف شده را انتخاب کنید.
 4. ذخیره تنظیمات:
  • پس از انجام تغییرات، حتماً فراموش نکنید تنظیمات را ذخیره کنید تا تغییرات اعمال شود.
 5. تست تماس:
  • برای اطمینان از اینکه تن busy به درستی تنظیم شده است، یک تماس تست را از یک تلفن دیگر به گیت وی برقرار کنید و ببینید که آیا تن busy به درستی پخش می‌شود یا خیر.
 6. رفع مشکلات:
  • در صورت بروز مشکلات یا عدم پخش تن busy به درستی، ممکن است نیاز به بررسی تنظیمات دوباره یا اصلاح تنظیمات داشته باشید.

با انجام مراحل فوق، شما می‌توانید تن busy را در گیت وی گرنداستریم خود تنظیم کنید و از آن در تنظیمات تماس خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این فرآیند برای هر گیت وی ممکن است کمی متفاوت باشد، بنابراین بهتر است به دفترچه راهنمای استفاده از گیت وی خود مراجعه کنید یا از وبسایت سازنده آن استفاده کنید.

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب