31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

اهمیت استفاده تلفن اینترنتی در سال ۲۰۲۱

مونوتل : با گسترش فناوری و پدیدار شدن انواع تکنولوژی ها، بسیاری از کسب و کارها هم تغییر رویه داده و به کسب و کار های آنلاین رو آورده اند. در زمان نگارش این مقاله که در سال ۲۰۲۱ میلادی هستیم کسب و کار اینترنتی و فضای مجازی به جزء جدایی ناپذیر از زندگی انسانها تبدیل شده اند. به نظر شما در سال های بعد این تکنولوزی ها تا کجا پیشرفت می کنند؟ آیا کسب و کار های فیزیکی به کل جای خود را به کسب و کار های انلاین خواهند داد یا خیر؟

 تلفن اینترنتی

اهمیت استفاده از تلفن اینترنتی در سال ۲۰۲۱

 

در سال های اخیر با توجه به ورود اینترنت به اکثر خانه ها و استفاده از آن توسط تمامی افراد خانواده از سنین کم تا زیاد شاهد زیاد شدن کسب و کار های اینترنتی و آنلاین هم بوده ایم. اینگونه کسب و کار ها که بستر آن توسط بسیاری از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام اماده می باشد، راه اندازی می شوند. بسیاری از افراد در اینگونه کسب و کار ها با ایجاد یک کانال یا ساخت یک پیج و قرار دادن محصولات در آن، کسب و کار خود را استارات می زنند.

آیا اینگونه صفحات و کانال ها تمامی نیاز های صاحب کار را برطرف میکند؟

این سوال از این این دو جنبه بررسی می شود که یک: در این نوع کسب و کار شما نیاز به هیچگونه بستر خاص و دانش بالا در برنامه نویسی و یا … ندارید و تنها با دسترسی به اینترنت می توانید وارد این کار شوید.

دو: شاید برای خیلی ها همین اندازه از دسترسی جوابگو باشد و کار راه انداز، اما برخی دوست دارند برای کسب و کار خود صفحات آنلاین طراحی کنند و یا محصولات خود را در قالب فروشگاه اینترنتی شخصی یا شرکتی به فروش برسانند.

تلفن اینترنتی

اهمیت استفاده از تلفن اینترنتی در سال ۲۰۲۱

در مورد گزینه یک شما هیچ گونه هزینه ای برای استفاده از اپلیکشن ها پرداخت نمیکنید و تنها هزینه اینترنت که این مبلغ هم بسیار می تواند ناچیز باشد را پرداخت میکنید. نگرانی بابت مشکلات برنامه مورد استفاده ندارید و اگر خوب و هوشمندانه کار کنید درآمد های بالایی هم خواهید داشت.

اما در مورد گزینه دوم، شما برای طراحی و راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود نیاز به پرداخت هزینه اولیه که شامل : هزینه طراحی یا خرید قالب، هزینه خریداری سرویس میزبانی وب و سرور می باشید. این هزینه ها تنها برای پرداخت و خرید اولیه نیست بلکه باید طی دوره های خاصی مثلا ماهانه یا سالانه این هزینه ها به طور منظم پرداخت گردد. اما در این مورد تمامی اختیارات کسب و کارتان در دست خودتان است و شما مدیر ان هستید و تمامی کارهای مدیریتی را خود انجام داده و دسترسی به تمامی قسمت های فروشگاه یا سایتتان خواهید داشت.

اهمیت تلفن اینترنتی در کسب و کار ها

پس از اینکه شما فروشگاه و کسب و کار انلاین خود را در قالب یک شرکت بزرگ راه اندازی کنید به امکاناتی نیاز خواهید داشت که بتوانید با مشتریان خود در ارتباط باشید. یکی از این امکانات که تقریباً ضروری نیز می باشد، راه اندازی یک مرکز تماس (call center) و پشتیبانی با استفاده از تلفن های اینترنتی می باشد. تلفن های اینترنتی که بر بستر اینترنت راه اندازی می شوند، بسیار می توانند به شما در جهت رشد کسب و کارتان کمک کنند. اگر شما در شرکت خود خدمات ازائه میکنید و یا محصولی برای فروش دارید، قطعا نیازمند یک تیم پشتیبانی خوب نیز می باشید که این تیم با راه اندازی یک مرکز تماس می توانند کار خود را شروع کنند.

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب