31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

خرید و راه اندازی تلفن اینترنتی در کرج

مونوتل : اکثر شرکت هایی که امروزه چه در زمینه کسب و کار های آنلاین و چه در زمینه کارهای متفرقه فیزیکی و … فعالیت می کنند، برای اینکه بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و از محصول و یا خدمات شرکت خود درآمد بالاییی داشته باشند، باید به روز شوند و طبق تکنولوژی های روز بتوانند فعالیت خود را گسترش دهند.

همه ی ما می دانیم که غول تکنولوژی روز به روز و ساعت به ساعت بزرگ تر می شود و ما شاهد این هستیم که روزانه چقدر فناوری رشد میکند. زندگی امروزه بشر وابسته به همین تکنولوژی می باشد. شما تصور کنید که برای یک روز و یا حتی چند ساعت تمامی خطوط اینترنت جهان قطع شوند. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به نظر شما در این چند ساعت شرکت ها و کسب و کار های انلاین چقدر متضرر خواهند شد؟ آیا اصلا ضرری این گونه کسب و کار ها را تهدید خواهد کرد؟ (لطفا برای ما در پایان این مقاله نظر خود را در باره این موضع برای ما ارسال کنید.)

راه اندازی تلفن اینترنتی در کرج

خرید و راه اندازی تلفن اینترنتی در کرج

 

در دنیای امروز نه تنها کشور ایران بلکه تقریبا در سراسر جهان مردم روزانه با تکنولوژی سر و کله می زنند. برای مثال : شما می توانید همین گوشی های هوشمندی را در نظر بگیرید که به صورت روزمره از آن استفاده میکند و با نصب اپلیکیشن هایی در شبکه های اجتماعی هم فعالیت دارید. این نمونه واضحی برای درک حضور پر رنگ تکنولوژی در زندگی ماست.

وابستگی کسب و کارهای امروزی به تکنولوژی

برای راه اندازی کسب و کار های آنلاین طبیعتا شما نیازمند آشنایی با تکنولوژی های این حوزه می باشید. به طور مثال شما میخواهید یک وب سایت فروشگاهی راه اندازی کنید و محصولات خود را در آن به فروش برسانید. برای انجام این کار یا خودتان باید دست به کار شوید و یا اینکه از شرکت ها و اشخاصی که این کاره هستند کمک بگیرید و از آنها بخواهید که فروشگاهتان را راه اندازی کنند و شما با اطلاعات اندکی می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید.

اینگونه کسب و کار ها صرفاً مختص راه اندازی فروشگاه اینترنتی نمی باشند و شما می توانید با حضور در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و … کار خود را انجام دهید و محصولات و خدماتتان را در انجا عرضه کنید.

تلفن اینترنتی

مواردی که در پیشبرد کارتان به آن نیاز دارید

برای اینکه در دفتر شرکتتان و یا کسب و کارتان بتوانید مشتریان خود را حرفه ای مدیریت کنید، شما نیازمند تهیه و راه اندازی تلفن اینترنتی می باشید.

تلفن اینترنتی تلفنی است که بر بستر شبکه ای مانند اینترنت راه اندازی می شود و نیازی به تهیه خط به صورت قدیمی و کابل کشی مخابرات ندارد و شما می توانید این تلفن را در یک روز نصب و فعال کنید. این نوع تلفن ها چه مزایایی دارند؟

  • راه اندازی سریع و بدون نیاز به اطلاعات سطح بالا
  • هزینه های راه اندازی مقرون به صرفه
  • راه اندازی چندین خط به صورت داخلی
  • راه اندازی تلفن گویا و صف تماس مشتریان
  • راه اندازی کال سنتر های حرفه ای در شرکت
  • بدون محدودیت مکانی (شما هرجایی که باشید فقط کافیست که به اینترنت دسترسی داشته باشید)
  • انتخاب شماره به صورت دلخواه
  • و …

خرید و راه اندازی تلفن اینترنتی در کرج

اگر شما در کرج ویا هر جای ایران زندگی میکنید و نیازمند این گونه تلفن ها می باشید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و همین امروز تلفن اینترنتی خود را راه اندازی کنید. ما در مونوتل این خدمات را به صورت کاملا حرفه ای و قیمت مناسب برای شما انجام می دهیم. همچنین شما می توانید سایر خدمات ما را از طریق این لینک مشاهده کنید.

مشاوران ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند. شما دوستان گرامی برای خرید و یا مشاوره برای انواع سرویس ها می توانید با شماره های زیر با ما (مونوتل) همراه باشید.

 

۳۷۰۵۲۰۴۰ (۰۵۱)

۰۹۳۸۰۶۳۱۵۰۵

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب