خرید تلفن اینترنتی و سیپ ترانک

سامانه ای همراه شما

ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

 

 

 

 

تلفن اینترنتی چیست ؟

تلفن اینترنتی بر بستر ip یعنی اینترنت قابل استفاده است و برای پاسخ گویی به تماس هایتان نیاز به اینترنت دارید. برای راه اندازی تلفن اینترنتی نیازی به کابل کشی خطوط مخابرات نیست و در هر نقطه ای که باشید به راحتی می توانید به تماس هایتان پاسخ دهید یا تماسی برقرار نمایید.

تلفن اینترنتی

قابلیت های تلفن اینترنتی

امکان برقراری تماس همزمان به تعداد دلخواه

شما می توانید به کمک سرویس ارائه شده مونوتل تماس همزمان بدون هیچ محدودیتی برقرار کنید. این امکان بر خلاف خطوط E1  و خطوط مخابراتی تلفن ثابت تعداد تماس ها به صورت عددی ثابت بوده است. شما می توانید به کمک سرویس مونوتل از ۱ تا ۱۰۰ تماس به صورت همزمان برقرار کنید.

مکالمه همزمان در چندین نقطه

یکی از امکانات دیگری که مونوتل در اختیار کاربران خود قرار داده است اختصاص یک شماره واحد و مشخص به کاربرانش است برای مثال فروشگاهی را در نظر بگیرید که دارای شعبات مختلف است به جای اختصاص چند شماره تلفن می توان از یک شماره واحد استفاده نمود و تمامی تلفن ها در مکان های مختلف را به هم مرتبط نمود .

تغییر موقعیت مکانی بدون هیچ محدودیتی در تغییر شماره تلفن اینترنتی

اکثر کسب و کار ها هزینه های زیادی جهت تبلیغات شماره تلفن خود می کنند تا تماس  های ورودی آنها افزایش پیدا کند از آنجایی که اغلب کسب و کار موقعیت مکانی شان اجاره ای با تغییر مکان ممکن است شماره تلفن شان را از دست بدهند و تمام هزینه هایی که برای تبلیغ خط انجام داده اند به عنوان خسارت مالی شناخته شود. مونوتل با ارائه خط تلفن اینترنتی این مشکل را برطرف نموده است. با تغییر مکان شما می توانید هیچ مشکلی برای خط تلفن اینترنتی شما به وجود نمی آید!

فعالسازی سریع سرویس با مونوتل

بعد از استعلام خط تلفن و اطمینان از موجود بودن آن می توانید سفارش دهید تا مونوتل در کوتاه ترین زمان ممکن و در بازه ی ۲۴ الی ۴۸ ساعته ، سرویس را فعال ودر اختیار کاربران قرار دهد.

خطوط اینترنتی دو طرفه

یکی از ویژگی های خطوط تلفنی مونوتل امکان برقراری تماس های ورودی و خروجی (دو طرفه) است . تمامی خطوط به صورت ۸ رقمی و با سرشماره ۹ در اختیار کاربران قرار میگیرد . اساس این خطوط اینترنت یا اینترانت است . در هر مکانی امکان اتصال به اینترنت موجود است و می توان از این خطوط تلفنی استفاده نماییم .

 

 


تلفن اینترنتی

همین الان با ما تماس بگیر و کسب و کارت رو راه بنداز!

 

۰۵۱۳۱۵۰۵

ثبت سفارش