31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

تلفن های گویا راه حلی مناسب برای مدیریت تماسهای ورودی

همیشه پاسخگویی به تماس های مشتریان شرکت و یا دفتر و یک کسب و کاری جزو مهمترین اصل مشتری مداری و جذب مشتری می باشد. اگر برای پاسخگویی به اینگونه تماسها یک سیستم و مرکز تماس حرفه ای در شرکت و یا دفتر کار خود راه اندازی کنیم می توانیم مشتریان را همیشه راضی نگه داریم و تعداد انها را افزایش دهیم.

 

تلفن های گویا راه حلی مناسب برای مدیریت تماسهای ورودی

 

چگونه ivr باعث افزایش مشتری خواهد شد؟

شما یک سازمان را در نظر بگیرید که تعداد زیادی کارمند دارد و همچنین خدمات مهمی نیز ارائه می دهد. اگر شما یکی از مشتریان این شرکت یا سازمان باشید و برای انجام درخواستی با آن مرکز تماس بگیرید و تلفن آنجا همیشه مشغول باشد و یا هرگز نتوانید با مسئول مربوطه صحبت کنید چه کاری را انجام می دهید؟ آیا این مورد واقعا مورد نگران کننده ای نیست؟ چرا بسیاری از سازمان و کسب و کار ها از سیستم تلفنی خوبی برخوردار نیستند؟

سیستم تلفن گویا یا Ivr سیتمی می باشد که بر روی انواع تلفن راه اندازی می شود و به راحتی کلیه تماس های ورودی را با دقت بسیار بالا مدیریت خواهد کرد. آیا تا کنون با شرکت یا سازمانی تماس گرفته اید که به محض تماس شما، یک صدای ضبط شده شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی کند؟ این سیستم همان تلفن گویاست که می تواند راه حلی برای معضل مدیریت تماس ها باشد. اگر تماس گیرنده ها از مشتری های قدیمی و یا مشتری جدید شما باشند و در صورتی که از تماس خود به نتیجه برسند قطعا با استفاده از این تلفن های گویا به راحتی می توانید بر تعداد مشتری های خود بیفزایید.

تلفن های گویا راه حلی مناسب برای مدیریت تماسهای ورودی

البته امروزه اکثر دفاتر و شرکت های دولتی و خصوصی از این خدمات استفاده می کنند و حتی در ساعات غیر اداری هم مشتریان می توانند با تماس به شماره های شرکت مورد نظرشان مشکل خود را حل کنند و یا به صورت درستی راهنمایی شوند. امروزه از این تلفن های گویا در اکثر تاییدیه های هویت، دریافت نوبت برای بیمارستان یا مطب، رزرو میز در یک رستوران و … استفاده می شوند. اگر شما هم به دنیال راهی برای مدیریت تماس های خود هستید این خدمات را به راحتی می توانید تهیه کنید و از آن بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب