31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

تلفن ثابت خود را هم به مسافرت ببرید!

تا کنون با خود فکر کرده اید که آیا می شود تلفن ثابت خود را همراه داشته باشید؟ آیا شما هم مدیر یک کسب و کار و یا کارمند یک شرکت هستید و میخواهید که تماس های ورودی خود را نیز در صورت رفتن به ماموریت و مسافرت به همراه داشته باشید؟ با ما در ادامه همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم که چطور می توانیم تلفن ثابت خود را به سفر ببریم.

تلفن ثابت خود را هم به مسافرت ببرید!

 

مونوتل : تلفن های ثابت درون یک شرکت و یا سازمان و حتی کسب و کار های کوچک جزو مهمترین راه های ارتباطی مشتریان و کاربران با آن شرکت و یا دفتر کار می باشد. اگر شما نیاز به این داشته باشید که چند روزی به ماموریت بروید و یا بخواهید چند روزی را همراه خانواده به مسافرت بروید و همچنین تماس های خود را نیز از دست ندهید، باید فکر یک راه حل مناسب باشید.

پیشنهاد ما به شما در این مواقع استفاده از تلفن های اینترنتی است. این تلفن ها به راه اندازی سریع و عدم نیاز به کابل کشی سنتی مانند مخابرات، و هزاران امکان جذاب و جالب دیگر به شما این امکان را می دهد تا در هر کجا که هستید تلفن ثابت خود را همراه داشته باشید. برای اینکار کافیست که فقط دسترسی به اینترنت داشته باشید که این امر نیز در گوشی های هوشمند امروزی به سهولت انجام می شود.

چرا نباید از تلفن سنتی و خطوط مخابرات استفاده کنیم؟

تلفن های ثابت خطوط مخابرات علاوه بر زماندار شدن مراحل نصب و راه اندازی و همچنین هزینه های بالای نصب و تعرفه های قبوض برای شرکت ها و دفاتری که نیاز به راه اندازی خطوط داخلی هم دارند اصلا پیشنهاد نمی شود. اگر شما هم کسب و کاری دارید که تماس های دریافتی زیادی را روزانه از سوی مشتریان خود دارید، تنها راه مدیریت و پاسخگویی درست و صحیح به مشتریان، استفاده از تلفن های اینترنتی است زیرا این گونه تلفن ها با راه اندازی سریع و هزینه های مقرون به صرفه و همچنین پیاده سازی داخلی های نامحدود و راه اندازی کال سنتر یا مرکز تماس های حرفه ای می توانند نیاز شما را به راحتی برطرف کنند.

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب