31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

آیا با قطع شدن برق تلفن های اینترنتی هم قطع می شوند؟

همه ی ما میدانیم که بیشتر تکنولوژی های به وجود آمده در جهان، از مرحله ی طراحی تا ساخت و اجرا نیازمند زیر ساخت هایی هستند که استفاده از آنها لازم و ضروری می باشد. مانند استفاده کردن از اینترنت که لازمه ی آن وجود برق می باشد.

تلفن های اینترنتی

آیا با قطع شدن برق تلفن های اینترنتی هم قطع می شوند؟

 

تلفن اینترنتی و قطع برق :

برای مراکزی که وجود برق اضطراری می باشد تهیه سیستم ذخیره کننده برق وجود دارد . این ذخیره کننده های برق، در زمان های عادی برق را در خود ذخیره میکنند و هنگامی که برق قطع می شود، فعال میشوند. تلفن های اینترنتی که بر روی سرور های سخت افزاری راه اندازی میشوند در این مواقع چون برق مورد نیاز سرور ها تامین میشود، پس طبیعتا فعال باقی می مانند و شما میتوانید با خیال راحت به کار خود ادامه دهید.

یکی از مراکزی که برق اضطرای در آن همیشه وجود دارد، برج میلاد تهران است. اگر شما سرور هایی تهیه کنید که در این مرکز باشد از بابت این مشکل نگران نخواهید بود.

 

اگر منبع ذخیره کننده برق وجود نداشت تکلیف تماس های ورودی چیست؟

اگر سرور های شما در مراکزی هستند که منبع ذخیره برق نداشت و یا به هر دلیلی با رفتن برق سرور ها خاموش شد، نگران نباشید شما می توانید در این مواقع شماره تلفن اینترنتی ثابتی را که دارید به موبایل خود دایورت کنید و تماس های ورودی خود را از دست ندهید.

 

پیشنهاد ما :

مونوتل با دارا بودن سرور ها و سرویس های با کیفیت بالا و بهره گیری از متخصصان این حوزه، این اطمینان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

 

آیا با قطع شدن برق تلفن های اینترنتی هم قطع می شوند؟

برای تهیه سرویس و هر گونه سوال با شماره تلفن های زیر در تماس باشید

۳۷۰۵۲۰۴۰ (۰۵۱)

۰۹۳۸۰۶۳۱۵۰۵

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب