31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

راهکارهای افزایش فروش محصولات به صورت تلفنی

مونوتل : همه ما گاهی اوقات برای مان پیش آمده که تلفنمان زنگ بخورد و آن سوی خط اپراتوری برای تبلیغ یک محصول با ما تماس گرفته باشد. این تماس ها اغلب از سوی افراد و یا شرکت ها انجام می شود و هدف از ان هم فروش محصولات می باشد. بیشتر افراد در ۵ یا نهایتا ده ثانیه اول خداححافظی کرده و تماس را پایان می دهند. زیرا بر این باورند که این گونه تماس ها چیزی بیش از یک کلاهبرداری نمی باشد. اما اگر واقع بین باشیم و یا در این حوزه کاری کمی اطلاعات داشته باشیم میتوجه خواهیم شد که همیشه اینگونه نیست و این تماسها هم نوعی تبلیغات محصول و فروش آن برای شرکت ها و اشخاص می باشد.

راهکارهای افزایش فروش محصولات به صورت تلفنی

راهکارهای افزایش فروش محصولات به صورت تلفنی

 

چگونه محصولمان را معرفی کنیم؟

اگر شما هم یک شرکت هستید و یا محصولی را تولید میکنید، یکی از راه هایی که میتوانید محصولتان را به فروش برسانید ،فروش تلفنی است. این نوع تبلیغ به این صورت است که می بایستی در همان ثانیه های اول تماس مخاطبمان را نگه داریم تا بتوانیم محصولمان را معرفی کنیم. برای اینکه تماس موفقی در این موضوع داشته باشیم باشیم و تماسمان منجر به خرید شود باید چند نکته را در نظر بگیریم:

  • ۱ – شناخت محصول: ما باید محصولی را که برای فروش انتخاب میکنیم اطلاعات آن را نیز به طور کامل در اخیتار داشته باشیم تا در صورت سوال های خریدار بتوانیم آنها را پاسخگو باشیم.
  • ۲ – شناخت مخاطب : برای اینکه بتوانیم در فروش محصولمان به صورت تلفنی موفق باشیم باید بدانیم که مخاطبمان در چه وضعیتی از سن و سال و موقعیت شغلی یا کاری قرار دارد.
  • ۳ – زمان تماس : زمان شروع تماس را باید زمانی انتخاب کنید که تماس شما مزاحمتی برای مخاطب ایجاد نکند. (در سایر روزهای هفته و همچنین روزهای تعطیل ساعت مناسبی را برای تماس انتخاب کنید)
  • ۴ – فن بیان و مشتری مداری : یکی دیگر از مواردی که باعث فروش بیشتر محصول شود، استفاده از نفراتی است که دارای فن بیان قوی باشند و بتوانند ارتباط کلامی خوبی را با مشتری برقرار کنند.

 

خدمات پس از فروش محصول

پشتیبانی یکی از خدماتی است که در جهان به عنوان مهمترین مسئله در فروش کالا یا انجام خدمات صورت میگیرد. زمانی که شما کالایی را از فروشگاهی می خرید که دارای گارانتی قطعات می باشد، خیالتان از این بابت کمی راحت می شود.برای شما که فروشنده هستید هم این موضع برای مخاطبتان نیز بسیار مهم می باشد. پس شما باید کالایی برای فروش در اخیتار مشتری قرار دهی که بتوانید پشتیبانی آن را بدون کم و کاست انجام دهید.

 

+راهکارهای افزایش فروش محصولات به صورت تلفنی

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب