31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

خرید و راه اندازی تلفن اینترنتی در اصفهان

امروزه با وجود تکنولوژی های بسیار فراوان در زمینه های مختلف تقریبا ۹۰ درصد کارهای روزمره انسانها وابسته به این نوع تکنولوژی هاست که بسته به نوع کسب و کار و حوزه کاری استفاده می شود. زندگی امروزی بدون حضور تکنولوژی بسیار سخت خواهد شد چراکه این تکنولوژی ها با زندگی ها در هم آمیخته شده و گاها جدایی از آن کار هرکسی نمی باشد.

کسب درآمد از تکنولوژی و کسب و کار های آنلاین

به نظر شما درآمد هایی که در زمینه کسب و کارهای آنلاین به دست می آیند قابل مقایسه با درآمد های کار ها و شغل های فیزیکی می باشد؟آیا حجم تراکنش های مالی شرکت های بزرگ که به صورت انلاین فعالیت می کنند را می توانید حدس بزنید. به طور مثال نمونه هایی مانند : شرکت نوآوران فن اوازه یا دیجی کالا که یک فروشگاه آنلاین است و کمتر کسی پیدا می شود که این شرکت بزرگ را نشناسد و یا شرکت های تازه تاسیس اسنپ و تپسی و … هزاران شرکت نرم افزاری و سخت افزاری که درآمد های قابل توجهی در این زمینه ها دارند.

تلفن اینترنتی در اصفهان

خرید و راه اندازی تلفن اینترنتی در اصفهان

 

تلفن اینترنتی چیست و چرا باید از ان استفاده کنیم؟

تلفن اینترنتی تلفنی (voip) است که بر بستر شبکه یا اینترنت راه اندازی و پیاده سازی می شود و هیچ گونه نیازی به کابل کشی فیزیکی مانند کابل کشی خطوط تلفن مخابرات ندارد. این نوع تلفن ها امکانات بسیار زیادی را تعداد کمی از این امکانات را در زیر مشاهده می کنید:

  • امکان جابه جایی جغرافیای
  • امکان استفاده با تمام اینترنت ها
  • تماس با کلیه خطوط مخابراتی دنیا
  • پشتیبانی شبانه روزی تمام ایام سال
  • مالکیت خط با شما
  • ارسال پیام صوتی
  • راه اندازی سریع
  •  انتخاب شماره دلخواه
  • و …

و یکی از مهمترین دلایلی که شما باید به فکر راه اندازی این نوع تلفن برای شرکت و یا دفتر و یا کسب و کار خود باشید این است که شما دیگر نگران جا به جایی دفتر و نقل مکان به جای دیگر را از بابت خطوط تلفن خود ندارید زیرا تلفن های اینترنتی بدون محدوده جغرافیایی می باشند و تنها نیاز شما نیاز به یک اینترنت در دفتر کراتان می باشد.

اصفهانی های عزیز توجه کنند :

اگر از شهر اصفهان این مطلب را مشاهده می کنید ما خبر خوبی برای شما داریم! شما می توانید با خرید و فعال سازی سرویس تلفن اینترنتی خود از مونوتل از امکانات بسیار زیاد این تلفن بهره مند شوید و با اولین سفارش خود تخفیف ۲۰ درصدی را از ما هدیه بگیرید.

برای ارتباط با کارشناسان ما و هرگونه سوالی با شماره های زیر در تماس باشید.

 

۳۷۰۵۲۰۴۰ (۰۵۱)

۰۹۳۸۰۶۳۱۵۰۵

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب