31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

ارائه خدمات ویپ به کاربران تلگرام توسط شرکت Telinta

Telinta ، شرکت معتبر در ارائه راه حل های نرم افزاری مبتنی بر ابر و صورتحساب ، از راه اندازی ابزار جدیدی که ارائه دهندگان خدمات VoIP را قادر می سازد تا این خدمات را به کاربران تلگرام بفروشند ، خبر داد. تلگرام با داشتن بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان ، یک پلتفرم جهانی اجتماعی با سرعت رشد بسیار سریع می باشد.

ارائه خدمات ویپ به کاربران تلگرام توسط شرکت Telinta

ارائه خدمات ویپ به کاربران تلگرام توسط شرکت Telinta

 

این ابزار Telinta مشتریان خود را قادر می سازد تا تماس VoIP ورودی و خروجی را به کاربران تلگرام در سراسر جهان ارائه دهند. Telinta با ادغام کلید نرم افزاری خود به عنوان بخشی از اکوسیستم جهانی تلگرام ، ابزارهای قدرتمند مبتنی بر ابر را برای ارائه تماس VoIP از طریق برنامه تلفن همراه Telegram و نسخه های PC / MAC / Linux آن برای رایانه های دسکتاپ و لپ تاپ فراهم می کند.

با استفاده از این برنامه کاربران تلگرام می توانند به راحتی با هر شماره تلفن PSTN (خط تلفن ثابت) در جهان تماس بگیرند. و همچنین می توانند تماس های PSTN ورودی را از تلفن های همراه و تلفن ثابت در برنامه تلگرام خود دریافت کنند. گزینه های تماس بصورت یک به یک بصورت آنلاین و همچنین ضبط تماس نیز در این ابزار دسترس است. این راه حل، ارائه دهندگان خدمات VoIP را قادر می سازد تا سرویس های های خود را به صورت مطلوب تری به کاربران خود ارائه کنند.

این برنامه شرکت Telinta برای تلگرام می تواند به عنوان یک سرویس مستقل ارائه شود ، یا همراه با سرویس های معروف VoIP مانند یک برنامه تلفن همراه، هم برای Android و هم برای Apple iOS ، Desktop Softphone ، WebRTC ، PBX میزبان ، SIP Trunking و موارد دیگر.

الکس فردمان ، مدیر عامل شرکت Telinta ، توضیح داد: “با ادغام پلتفرم soft switwel TeliCoreTM ما به عنوان بخشی از اکوسیستم چشمگیر جهانی تلگرام ، مشتریان Telinta می توانند از قدرت رسانه های اجتماعی برای کمک به تجارت VoIP خود استفاده کنند.” “ما با شرکت های پیشرو در صنعت که محصولات و خدمات مکمل مورد نیاز مشتریان ما را ارائه می دهند مشارکت داریم.”

TeliCore یک پلت فرم سافت سوئیچ میزبان کلاس ۴ و کلاس ۵ Telinta است که یکپارچه سازی کلاس جهانی ، صورتحساب و مدیریت مشتری را در اختیار شما قرار می دهد. از سال ۲۰۰۲ ، Telinta راه حل های برچسب سفید را برای ارائه دهندگان خدمات VoIP در سراسر جهان ارائه داده است.

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب