31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

معرفی ۱۰ شرکت برتر ارائه دهنده خدمات ویپ در جهان

مونوتل : با پیشرفت تکنولوژی در جهان و بوجود آمدن شرکت های ارائه دهنده خدمات این تکنولوژی های متنوع، رقابت بین شرکت ها در سطح بالا بسیار زیاد می باشد که این رقابت ها باعث پیشرفت این شرکت ها در سراسر جهان نیز می شود. موضوع امروز این مقاله درباره معرفی شرکت های برتر ارائه دهنده تکنولوژی ویپ (VOIP) در جهان می باشد. با مونوتل در ادامه همراه باشید.

معرفی ۱۰ شرکت برتر ارائه دهنده خدمات ویپ در جهان

معرفی ۱۰ شرکت برتر ارائه دهنده خدمات ویپ در جهان

 

VOIP (ویپ) چیست؟

ویپ به زبان ساده یعنی انتقال صدا بر روی اینترنت. این تکنولوژی نیازی به کابل کشی مانند تلفن های ثابت شرکت های مخابرات ندارد.

Voice over Internet Protocol (VoIP) از یک شبکه IP برای انتقال تماس های تلفنی بدون نیاز به اتصال به شبکه تلفنی اضافی استفاده می کند.  ارائه دهندگان VoIP می توانند انواع مختلف PBX از جمله PBX میزبان ، PBX مجازی و PBX ابری را ارائه دهند. و هر کدام از این مورد بسته به نیاز کاربر و مشتری برای او تعریف و راه اندازی می شود. VoIP پایه اصلی نرم افزار UCaaS و نرم افزار زیرساخت مرکز تماس می باشد. سخت افزار مورد نیاز برای راه اندازی VoIP می تواند متفاوت باشد. برخی از ارائه دهندگان از مشتریان می خواهند که از سیستم تلفنی خاص خود استفاده کنند ، در حالی که ممکن است برخی دیگر از انواع تلفن های اختصاصی VoIP استفاده کنند.

راه اندازی این سرویس توسط شرکت های ارائه دهنده بسته به نیاز مشتری تامین می شود. با این حال بسیاری از شرکت ها هنوز هم با تلفن های آنالوگ معولی کار خود را انجام می دهند و نیازی به استفاده از این سرویس ندارند. اینگونه شرکت ها با توجه به اینکه تماس های ورودی و خروجی زیادی ندارند ترجیح می دهند از سیستم تلفن آنالوگ معمولی کابل کشی شده استفاده کنند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات voip

RingCentral Office

Intermedia Unite

۸x8 X Series

AT&T Collaborate

Vonage Business Cloud

Microsoft 365 Business Voice

Freshcaller

Citrix Grasshopper

Dialpad

Ooma Office

معرفی ۱۰ شرکت برتر ارائه دهنده خدمات ویپ در جهان

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب