31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

هزینه راه اندازی کدام یک بیشتر است؟ ویپ یا تلفن کابلی ثابت

اگر شما هم به تازگی کسب و کاری راه اندازی کرده اید یا برای شرکت و دفتر خود نیازمند تلفن ثابت هستید. پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید تا به یک نتیجه خوب برای این کار برسید. با مونوتل همراه باشید.

 ویپ یا تلفن کابلی ثابت

هزینه راه اندازی کدام یک بیشتر است؟ ویپ یا تلفن کابلی ثابت

 

خب اینم از دفتر حالا چنتا خط تلفن نیاز دارم :

اگر دفتری را که برای کسب و کارتان تهیه کرده اید، تلفن ندارد و یا تنها یک خط تلفن دارد و قصد خرید چند خط ثابت دیگری را هم دارید به چند نکته که در زیر برای شما توضیح داده ایم توجه کنید :

۱ . کسب و کار شما چقدر گسترده است؟ یعنی خدمات شما محدود به شهری هست که در ان قرار دارید یا نه، می توانید به کل کشور خدمات رسانی کنید؟

۲ . چه تعداد نیرو برای شروع و ادامه کار نیاز دارید؟

۳ . آیا کسب و کار شما نیاز به راه اندازی مرکز تماس دارد یا خیر؟

۴ . روزانه چقدر تماس دریافتی دارید؟

۵ . آیا مراجعه کننده روزانه هم دارید یا خیر؟

 

شما یک شرکت بزرگ را در نظر بگیرید که ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر نیرو دارد و خدماتی مانند ارائه اینترنت پر سرعت Adsl را انجام می دهد. این شرکت نیازمند یک مرکز تماس (call center) می باشد تا بتواند پاسخگوی تماسهای مشتریان خود باشد. پشتیبانی در اینگونه شرکت ها حرف اول را می زند.

و برعکس یک شرکت یا کسب و کار کوچک را در نظر بگیرید که ۲ الی ۴ نفر نیروی کار در آنجا مشغول به کار می باشند. خب طبیعتا این شرکت با توجه به حوزه کاری خود لزومی به راه اندازی یک مرکز تماس بزرگ ندارد. (البته همیشه تعداد نیروها به تعداد تماس های ورودی به شرکت رابطه مستقیم ندارد.!  در اینجا ما شرکت را با توجه به تماس های کم بررسی کرده ایم.)

ویپ یا تلفن کابلی ثابت

هزینه راه اندازی کدام یک بیشتر است؟ ویپ یا تلفن کابلی ثابت

هزینه راه اندازی چه می شود؟

برای راه اندازی ۵ خط تلفن ثابت کابل کشی شده مخابرات هزینه فقط راه اندازی تقریبا ۲ میلیون تومان پیش بینی می شود که قبض های دوره ای را هم با توجه به کارکرد در نظر باید گرفت.

برای راه اندازی همین ۵خط که خطوط داخلی نیز دارد هزینه شما از ۱٫۵ میلیون تومان شروع می شود ولی قبض های دوره ای ماهانه را ندارد.

پس در نتیجه راه اندازی تلفن اینترنتی با توجه به هزینه و امکانات بسیار انتخاب خوبی میتواند باشد.

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب