31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

راه اندازی یک مرکز تماس عالی برای گل فروشی آنلاین

مونوتل : در دنیای امروز که تکنولوزی به سرعت برق و باد در حال رشد کردن است، نیاز های بشر هم به این تنولوژی ها گره خورده است. برای درک بهتر این موضوع شما می توانید جهانی را بدون این غول تصور کنید. آیا باز هم زندگی شما بدون هیچ گونه اختلالی ادامه دار خواهد بود؟ آیا کسب و کارتان بهتر خواهد شد و یا اینکه نه، واقعا نمیشود بدون تکنولوژی زندگی کرد؟ پاسخ شما به این سوال چیست؟

البته در این میان هستند کسانی که با ورود تکنولوژی به زندگی مخالف اند و آن را مخل آسایش خود می دانند. آیا شما هم جزو این افراد هستید؟ اینگونه افراد زندگی هایی را که در دل طبیعت باشد را می پسندند.آنها دوست دارند به دل جنگل بزنند یا بر فراز کوه ها و تپه ها بروند و از آب و هوا و صدای پرندگان لذت ببرند. دوست دارند با صدای پرندگان از خواب بیدار شوند و طلوع خورشید را در مزرعه خود نظاره گر باشند. این گونه افراد که تعداد زیادی را هم شامل می شود، معتقدند که تکنولوژی روابط افراد در خانواده را بسیار سرد کرده و آنها را از یکدیگر دور کرده است.

نظر شما درباره این موضوع چیست؟آیا وقت ان رسیده که کمی از تکنولوژی را کنار بگذاریم یا با استفاده درست، زندگی را در کنار آن ادامه دهیم؟ لطفا در پایان این مطلب نظر خود را در این باره برای ما ارسال کنید.

 مرکز تماس عالی برای گل فروشی آنلاین

راه اندازی یک مرکز تماس عالی برای گل فروشی آنلاین

تکنولوژی تلفن های اینترنتی

تلفن اینترنتی چیست؟ تلفن اینترنتی بر روی بستر شبکه (مانند اینترنت) راه اندازه می شود و نیازی هم به کابل کشی مانند تلفن های ثابت مخابرات ندارد. اینگونه تلفن ها را تلفن های IP یا voip نیز می نامند. در این تکنولوژی شما میتوانید همزمان چند خط مجازی ثابت داشته باشید و به صورت یک دفتر کار فیزیکی فعالیت کنید. از سوی دیگر هزینه این روش (voip) بسیار ارزانتر از تلفن های ثابت کابل کشی شده می باشد.

کسب و کار گل فروشی آنلاین

این کسب و کار که تقریبا می توان گفت کسب و کار جدیدی می باشد که چند سالی است به طور جدی توسط بسیاری از شرکت ها راه اندازی شده است. این کار به این صورت است که شما با مراجعه به سایت این شرکت ها نمونه هایی از انواع سبد گل، دسته گل، باکس گل، گل های مناسبتی مانند (تولد – نامزدی – ترحیم – ولنتاین -اعیاد و …) می بینید که میتوانید هر کدام از آنها را که دوست داشتید سفارش داده و درب منزل یا مححیط کار خود تحویل بگیرید. این کسب و کار تشکیل شده از قسمت های زیر است:

۱- بخش آی تی :

این بخش وظیفه راه اندازی و مدیریت سایت و یا اپلیکیشن مورد نظر گل فروشی را انجام می دهد.

۲- بخش گل آرایی :

در این قسمت شرکت با استخدام یک یا چند گل آرا که هم میتوانند آقا و هم خانم باشند را استخدام کرده تا سفارش های مورد نظر را برای ارسال به مشتری آماده کنند.

۳ – بخش تهیه گل:

این کار که تقریبا به صورت روزانه انجام می شود به چند روش میتوان انجام داد. به این صورت که یا از طریق بغ گل شخصی شرکت تهیه می شود و یا اینکه از بازار خریداری شده و صبح ها به دفتر فرستاده می شوند.

۴ – بخش خدمات :

در این قسمت نیروهای خدماتی وظیفه هایی مانند جا به جایی گل ها و تمیز کردن آنان و … را برعهده دارد.

۵ – مدیریت.

این بخش را هم قسمت مدیریت یا هیئت مدیریه شرکت را شامل میشود. که تصمیم های نهایی انجا گرفته می شود.

مرکز تماس عالی برای گل فروشی آنلاین

راه اندازی یک مرکز تماس برای گل فروشی آنلاین

آیا شما هم صاحب چنین کسب و کاری هستید؟ و یا اینکه میخواهید این کار را استارت بزنید؟ برای انجام این کار شما میتوانید با راه اندازی یک مرکز تماس خوب مشتریان خود را بدون هیچ مشکلی مدیریت کنید و آنها را در خریدشان راهنمایی کنید. تعدادی خطوط داخلی نیز تهیه کنید و با بخش های داخلی شرکت در ارتباط باشد.

با تهیه این تلفن های اینترنتی برای شرکت خود دیگر نگران مشغول شدن خطوط خود نباشید زیرا با راه اندازی تلفن های گویا این مشکل را به راحتی می توانید حل کنید و مشتریان و کاربران خود را به ترتیب اولویت در صف انتظار قرار دهید.

این سرویس را از کجا و چگونه تهیه کنم؟

مونوتل با ارائه خدمات برتر در این حوزه میتواند گزینه خوبی برای پاسخ به نیاز شما باشد. این مجموعه با برخورداری از مجرب ترین افراد و تخصص و دانش بالا در کنار شماست.

برای تهیه این سرویس می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

۳۷۰۵۲۰۴۰ (۰۵۱)

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب