31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

نصب و راه اندازی تلفن گویا برای پذیرش هتل

مونوتل : اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که مدیریت قسمت پذیرش یک هتل را در دست دارید حتما با مشکلات رزرواسیون و نحوه پذیرش مسافران آشنایی دارید و می دانید که در برخی از روزهای سال هجمه مسافران به قدری زیاد می شود که واقعا مدیریت آنها به کاری سخت تبدیل خواهد شد. اگر حتی در شهر ویا نقطه مورد نظر تعداد زیادی از مسافرخانه ها و هتل هم وجود داشته باشد، بازهم این شلوغی وجود دارد.

 

امروزه سیستم رزو انواع خدمات مانند : خدمات مسافربری (اتوبوس – قطار – هواپیما و ..) خدمات گردشگری (برگزاری تور – رزرو هتل ها و مسافرخانه ها و …) و همچنین خدمات مهمی مانند دریافت نوبت بیمارستان ها و گستره ی شمار زیادی از انواع خدمات دیگر را شامل می شوند. این رزو ها توسط وب سایت ها و ویا اپلیکیشن ها دارای مجوز رسمی انجام می شود. سیستم رزرو ها به این صورت می باشد که شما پس از رفتن به سایت مورد نظر و یا نصب اپلیکیشن مورد نظر، به عنوان مثال اگه میخواهید برای مسافرت خود بلیط قطار تهیه کنید، می توانید با انتخاب شهر مبدا و مقد و تاریخ حرکت و اینکه آیا این بلیط دو طرفه و یا یک طرفه باشد، بلیط مورد نظر را خریداری کنید.

پذیرش هتل

نصب و راه اندازی تلفن گویا برای پذیرش هتل

 

سیستم تلفنی هتل ها :

اکثر هتل ها که در ایران فعالیت دارند در قسمت پشتیبانی و خدمات رزرواسیون مسافر از طریق تلفن ضعیف هستند و هنوز با یک یا دو خط تلفن ثابت این کار را انجام می دهند که در اکثر مواقع با گرفتن شماره هتل مورد نظر، صدای اشغالی خط یه گوش می رسد. این کار باعث می شود مشتریانی که قصد عزیمت به شهر مورد نظر و اقامت در هتل مورد نظر را دارند، نتوانند اتاق مورد نظر را در هتل رزرو کنند و در نهایت از خیر اقامت در آن هتل می گذرند.

 

سیستم تلفن گویا برای قسمت پذیرش هتل :

سیستم تلفن گویا خدمتی نرم افزاری می باشد که بر روی خطوط تلفن نصب و راه اندازی می شود و یکی از برترین مزیت های آن هم مدیریت و صف بندی و در نهایت هدایت مشتری یا کاربر به نقطه دلخواه است. این سیستم دارای یک منشی تلفنی نرم افزاری است و به راحتی نیز قابلیت استفاده برای انواع خدمات را دارد. شما پس از تهیه خطوط تلفن اینترنتی که مزایای بسیاری نیز دارد، خدمات تلفن گویا را نیز می توانید بر روی تلفن های خود فعال کنید. در ۹۹ درصد موارد استفاده از این نوع تلفن ها باعث افزایش رضایت مشتری خواهد شد. اگر شما هم برای پذیرش هتل و حتی قسمت های مختلف ان از این نوع تلفن و خدمات استفاده کنید مطمئنا مشتری های شما دائمی خواهند شد.

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب