31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

خط تلفن اینترنتی تهران

خرید خط تلفن اینترنتی تهران  آیا می توان ساکن شهر دیگر ی باشید

و شماره خط تلفن ثابت اینترنتی تان با پیش شماره تهران شروع شود ؟ چگونه می توان خط تلفن ثابت اینترنتی با پیش شماره تهران دریافت نمود؟ برای دریافت خط تلفن اینترنتی تهران به چه مدارکی نیاز است؟

تلفن اینترنتی یا همان تلفن گویا امروزه جز یکی از نیاز های اصلی هر کسب و کاری است.

اغلب کسب و کار ها برای ارتباط با مشتریانشان نیاز به یک شماره تلفن ثابت دارند که همیشه در دسترس باشد. تلفن ثابت اینترنتی مانند تلفن ثابت است با این تفاوت که بر بستر ویپ فعال است.

ویپ به انتقال صدا روی بستر شبکه گفته می شود. تلفن های اینترنتی نوعی از تلفن های ویپ هستند که صدا را روی بستر شبکه (اینترنت) انتقال می دهند.

چگونه می توان خط تلفن ثابت اینترنتی با پیش شماره تهران دریافت نمود؟

بله امکان پذیر است. شما می توانید ساکن شهر دیگری باشید و خط تلفن اینترنتی را با پیش شماره تهران یا هر شهر دیگری دریافت نمایید.

خرید خط تلفن اینترنتی تهران

خرید خط تلفن اینترنتی تهران

مدارک لازم جهت دریافت خط تلفن ثابت تهران

برای دریافت خط تلفن ثابت اینترنتی تهران نیاز به یک آدرس فیزیکی در تهران دارید با موقعیت مکانی مشخص دارید. لازم نیست این آدرس حتما آدرس محل سکونت یا دفتر کار شما باشد. شما می توانید هر آدرس فیزیکی واقعی در هر موقعیت مکانی از تهران یا شهر مدنظر تان اعلام کنید.

چنانچه قصد داریم تلفن ثابت اینترنتی تهران شما از شماره خط های آسیاتک انتخاب شود نیاز به هیچ مدرکی از آن موقعیت مکانی نیست زیرا آسیاتک با ارسال بسته ای آن موقعیت مکانی را تایید می کند.

اما چنانچه قصد استفاده از خط تلفن اینترنتی تهران از اپراتور پیشگامان را دارید لازم است که قبض آب یا برق یا گاز، یا سند ملکی، یا مبایعه نامه، اجاره نامه، قولنامه و… یکی از موارد فوق که نشان دهد آن آدرس قابل استناد است ارائه دهید.

مونوتل ارائه دهنده خدمات برتر در حوزه تلفن ثابت اینترنتی آماده ارائه خط تلفن اینترنتی با پیش شماره هر شهری است . شما می توانید با شماره ۰۵۱۳۱۵۰۵ با همکاران ما در ارتباط باشید. با توجه به نیاز کسب و کارتان از امکانات مونوتل در خصوص رشد کسب و کارتان استفاده نمایید.  مونوتل با فعال سازی قابلیت ها و زیر ساخت های مختلف در دفترکارش امکان استفاده و پاسخ گویی به تماس های تلفن اینترنتی با هر اینترنتی را برای کاربرانش فراهم می کند.

مدارک لازم جهت ثبت نام خطوط تلفن ثابت اینترنتی تهران برای اشخاص حقوقی

آگهی تاسیس

آگهی تغییرات

رونامه رسمی

نصویر کارت ملی و شناسنامه صاحبین امضا

نامه در خصوص لوکیشن و محل راه اندازی سرویس

مدارک لازم جهت ثبت نام خطوط تلفن ثابت اینترنتی تهران  برای اشخاص حقوقی

تصویر کارت ملی و شناسنامه

آدرس

ایمیل

کد پستی

شماره تلفن همراه

شماره تلفن ثابت

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب