31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

معرفی چند تلفن پرفروش لنایزر Lanizer

معرفی چند تلفن پرفروش لنایزر Lanizer! لنایزر یک برند فعال ایرانی است در حوزه تولید محصولات تحت شبکه

و تلفن های ویپ فعال است. لنایزر محصولاتش را با دو سال گارانتی بی قید و شرط به کاربرانش ارائه می دهد از مهم ترین تولید این شرکت در حوزه تلفن های وپ می توان به تلفن مدل ZT250، ZT450، ZT650 لنایزر اشاره نمود.

همراه ما باشید تا شما با ویژگی های این تلفن ها آشنا سازیم.

  • تلفن مدلZT450 لنایزر

تلفن ZT450 لنایزر یک تلفن سازمانی با قیمت مناسب است. این تلفن همه نیازهای حرفه ای VoIP را در مقایسه با سایر تلفن ها پوشش داده است. کیفیت بالا و تجربه کاربری عالی از قابلیت های منحصر به فرد این تلفن است.

  • تلفن تحت شبکه لنایزر مدل ZT450

از ویژگی های برجسته این تلفن ویپ پشتیبانی از ۱۲ خط سیپ، VPN، L2TP است. پشتیبانی از کنفرانس ۳ نفره، تکنولوژی Sip Hotspot، ذخیره ۱۰۰۰ مخاطب در دفترچه تلفن گوشی، کیفیت صدای HD ، امکان انتقال تماس، پشتیبانی از اتصال وای فای با دانگل، دو پورت گیگ شبکه POE و… از دیگر امکانات قابل توجه این تلفن است.

این تلفن ویپ با همه پلتفرم های استاندارد ویپ از جمله … Astrisk, Simotel, Broadsoft, 3CX, Metaswitch, Elastix, Avaya سازگاری دارد.

کیفیت صدای HD میکروفون و اسپیکر، کنسل کننده اکو Full-duplex، تکنیک پنهان سازی و جبران پکت های از دست رفته در شبکه PLC و… از مهم ترین قابلیت های این تلفن است.

  • تلفن مدل ZT250لنایزر

تلفن تحت شبکه لنایزر ZT250 جز یکی از بهترین تلفن های تحت شبکه برای ادارات، بیمارستان ها و… قابل استفاده است.

کیفیت صدا HD بر روی گوشی و اسپیکر یکی از مهم ترین قابلیت های این تلفن است.

این تلفن تحت شبکه دارای قابلیت اتصال هدست و برقراری OPen VPN است.

  • قابلیت ها و امکانات تلفن تحت شبکه لنایزر ZT250

این تلفن تحت شبکه دارای ۲ خط سیپ و کیفیت صدای HD است. همچنین دارای POE نیز می باشد. این گوشی همچنین دارای قابلیت

استفاده به صورت هدست، هندزفری، اسپیکر و… را دارد.

در قسمت دفتر چه تلفن این تلفن می توانید تا ۱۰۰۰ ورودی تعریف کنید، ثبت گزارشات و تاریخچه تماس های ورودی و خروجی ، امکان مسدود سازی شماره ها، نمایشگر پیام صوتی، پشتیبانی از هدست وایرلس، قابلیت ضبط صدا با استفاده از سرور از مهم ترین قابلیت های این تلفن است.

پشتیبانی از Action URL / Action URI جهت ارسال اطلاعات تلفن به کنسول ریموت و دریافت دستور کنترلی از کنسول ریموت از دیگر قابلیت های این تلفن است.

در جعبه این محصول یک عدد تلفن، گوشی (هندست) با کیفیت HD، کابل RJ9 استاندارد برای گوشی (هندست)، کابل CAT5 اترنت ۱٫۵ متری، پایه دسکتاپ تلفن، آداپتور برق (درصورت عدم استفاده از PoE) و کابل اتصال هدست های Jabra و Plantronics می بایست جداگانه تهیه گردد.

  • تلفن تحت شبکه لنایزر مدل ZT650

تلفن تحت شبکه لنایزر مدل T650 از تکنولوژی SIP HOTSPOT استفاده می کند.

یکی از قابلیت های کاربردی این تلفن بهبود در سازمان و سهولت در پاسخ دهی تماس ها می باشد.

  • قابلیت های تلفن تحت شبکه لنایزر مدل ZT650

از قابلیت های این تلفن تحت شبکه می توان به پشتیبانی ۲۰ خط سیپ، پشتیبانی از وی پی ان L2TP و OpenVPN، پشتیبانی از کنفرانس سه نفره، پشتیبانی از تکنولوژی SIP Hotspot جهت تعریف Ring Group بدون نیاز به ساخت اکانت اضافی، ذخیره ۲۰۰۰ مخاطب در دفترچه تلفن گوشی، کیفیت صدای HD بر روی گوشی و اسپیکر و… اشاره نمود.

این تلفن دارای دفترچه تلفن با ۲۰۰۰ ورودی، دفترچه تلفن ریموت (۲۰۰۰ ورودی ,LDAP/XML)، ثبت گزارش تاریخچه تماس ها (تماس های ورودی، خروجی و از دست رفته و ثبت ۱۰۰۰ تماس)، لیست مسدود کردن تماس از برخی شماره ها، محافظ Saver Screen صفحه نمایش، نمایشگر انتظار پیام صوتی (VMWI)، کلیدهای قابل برنامه ریزی، پروتکل همزمانی شبکه، پشتیبانی از استاندارد uaCSTA برای اتصال به سرور ریموت جهت نظارت، کنترل و … از قابلیت های این تلفن تحت شبکه است.

 

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب