31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

اپراتورهای تلفن ثابت اینترنتی در ایران

تلفن اینترنتی یا ویپ جز یکی از مهم ترین نیاز ها برای صاحبان کسب

و کار محسوب می شود. استفاده از تلفن اینترنتی یا ویپ دارای مزایای زیادی است که وجود آن برای کسب و کارها ضروری می باشد.

تلفن ثابت اینترنتی امکان برقراری تماس بر بستر اینترنت را فراهم می کند. از مهم  ترین قابلیت های تلفن اینترنتی می توان به امکان جابه جایی و تغییر موقعیت جغرافیایی بدون تغییر شماره اشاره نمود. امکان ارائه تلفن گویا، صف تماس، داخلی نامحدود، فاکس، برقاری تماس های دو طرفه، مقرون به صرفه بودن و… اشاره نمود.

مونوتل به عنوان ارائه دهنده سرویس های مخابراتی نسل جدید در سراسر کشور زیر ساختی ایجاد نموده که می تواند به شما در هر شهر و استانی از ایران، خدمات کامل تلفن سازمانی ارائه نماید. به عبارتی در هر نقطه از ایران می توانید تلفن اینترنتی داشته باشید!

ارائه تلفن اینترنتی توسط اغلب اپراتور ها در ایران امکان پذیر است. مهم ترین اپراتور های ارائه دهنده تلفن اینترنتی به شرح ذیل می باشد.

 

اپراتورهای تلفن ثابت اینترنتی در ایران

 

آسیاتک 

آسیاتک جز یکی از مهم ترین شرکت های ارائه دهنده تلفن ثابت آسیاتک است که امکان برقراری ارتباطات تلفن اینترنتی VOIP را بر روی سرویس اینترنت فراهم می کند. آساتک برای کاربرانی که از اینترنتی و خط تفن اینترنتی این شرکت استفاده می کند بستر ویپ را فراهم می سازد.

آسیاتک سرویس ویپ را برای اشخاص حقوقی و حقی ارائه می دهدبا این امکان کاربران حقیقی هم می توانند از این امکان استفاده کنند.

برقراری تماس های تلفنی با سرویس تلفن اینترنتی آسیاتک با اپلیکیشن ارائه شده توسط این اپراتور قابل استفاده است و نیاز به تلفن ثابت هم نیست.

یکی از مزایای استفاده از این سرویس برقراری تماس ها ی رایگان بین مشترکین آسیاتک در هر نقطه ایران می باشد که به لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه است.

مکالمه بین مشترکین اسیاتک در هر کجای ایران رایگان بوده زیرا تماس انها درون شبکه ای محسوب می شود.

اختصاص کانال در اپراتور آسیاتک فقط به اشخاص حقوقی قابل ارائه است.

ارائه سرویس تلفن ابت اینترنتی آسیاتک در همه ی استان ها با سرشماره ۹۱۰۱ و ۹۱۳۰ فعال است.

اپراتورهای تلفن ثابت اینترنتی در ایران

پیشگامان

تلفن اینترنتی پیشگامان بروی بستری قدرتمند ارائه میشود. داشتن زیرساخت قوی و به روز در این شرکت سبب ارائه سرویس تلفن برروی بستر اینترنت شده است.

پیشگامان با کمک تکنولوژی ویپ و پروتکل سیپ ، خطوط را به روی بستر IP که جایگزین خطوط مسی اند تحویل مشتریان می دهد. با استفاده از این تکنولوژی بروز و کاربردی ،  امکان ارائه ی چندین خط sip phone با شماره های متفاوت توسط یک خط با استفاده از سرویس سیپ فون فراهم است.

اپراتورهای تلفن ثابت اینترنتی در ایران

شاتل

دیگر اپراتور ارائه دهنده تلفن بر روی بستر اینترنت شاتل تاک است. مشتریان این اپراتور می توانند به کمک اینتنرت و شماره تلفن شاتل از خدمات ویپ آن استفاده نمایند. خدمات ارائه شده ویپ در این شرکت بر بستر سیپ ترانک است.مقرون به صرفه بودن هزینه مکالمات، برقراری تماس در هر نقطه جغرافیایی، پشتیبانی ۲۴ ساعته و… از مهم ترین مزایای دریافت سرویس از این اپراتور است.

اپراتورهای تلفن ثابت اینترنتی در ایران

صبانت

سرویس تلفن اینترنتی شرکت صبانت با نام صبافون در بین کاربرانش معرفی شده است. کاربران صبانت با تهیه و خرید اینترنت پر سرعت از این شرکت می تواننند از خرمات تلفن اینترنتی بهره مند شوند.

در حال حاضر ارائه سرویس صبافون در همه ی استان ها فعال نیست. مشترکین استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، هرمزگان، بوشهر و زنجان می توانند از این سرویس بهرمند شوند.

رسپینا

شرکت رسپینا تلفن اینترنتی خود را با نام نکسفون بر روی بستر اینترنت ارائه می دهد.

ارائه سرویس در این شرکت بر اساس دو راهکار پرو (cloud) و  سیپ ترانک است.سرویس های ارائه شده نکسفون بسیار مقرون به صرفه و با امکانات متعدد ارائه می شوند.

در سرویس پرو تلفن اینترنتی بر روی بستر ابر cloud ارئه می شود. این تلفن مجازی دارای ویژگی هایی به شرح ذیل می باشد :

  • کاهش هزینه های مکالمات
  • دسترسی به پنل وب در همه ی نقاط
  • عدم نیاز به تجهیزات و زیرساخت
  • ارائه تلفن گویا
  • صف تماس
  • ضبط مکالمات
  • گزارش گیری وفکس انلاین
  • و…

سرویس پرایم یا همان سیپ ترانک مناسب سازمان هایی است که تجهیزات ویپ و متخصصین آن در مجموعه شان حضور دارد. و اکنون به دنبال راهکار های افزایش کیفیت تماس ها و کاهش هزینه های یشان هسند.

مبین نت

یکی از شرکت های ارائه دهنده تلفن ثابت اینترنتی مبین نت است. مشترکین مبین نت می توانند با پیش شماره ۰۹۴۴ ارتباطات تلفنی بر بستر اینترنت را برقرار کنند.

امکاناتی نظیر برقراری تماس با شماره ۰۹۴۴، عدم نیاز به کابل کشی، مقرون به صرفه بودن، کیفیت مکالمات، راه اندازی و تحویل سریع و غیر حضوری خطوط بیست و چهار ساعته از مهم ترین مزایای استفاده از این سرویس است

اپراتورهای تلفن ثابت اینترنتی در ایران

مونوتل به عنوان ارائه دهنده تلفن اینترنتی با خدماتی برتر تلفن اینترنتی را بر بستر آسیاتک و پیشگامان با سرشماره ها و اینترنت آن به کاربرانش ارائه می دهد. شما می توانید با برقراری تماس با شماره ۰۵۱-۳۱۵۰۵ سفارش خرید تلفن اینترنتی خود را با پیش شماره دلخواه در این مجموعه ثبت نمایید.

 

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب