31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

تلفن اینترنتی مورد استفاده در شرکت ها چه مزیت هایی دارد؟

تلفن اینترنتی مورد استفاده در شرکت ها چه مزیت هایی دارد؟ مونوتل : در دنیای کنونی اکثر فعالیت های مربوط به کسب و کار و خدمات و … به صورت انلاین  ارائه می شوند و اگر شما نتوانید خودتان را با این تکنولوژی ها سازگار کنید، مطمئنا با مشکلاتی رو به رو می شوید که زندگی را برایتان دشوار خواهد کرد.

 

آیا تا به حال برای انجام کارهای روزمره به شرکتی مراجعه کرده اید؟ و یا اینکه آیا همه روزه در این شرکت ها رفت و آمد میکنید؟ آیا حضور فیزیکی شما به عنوان ارباب رجوع در شرکت مربوطه برای انجام کار ضروری است ؟ چقدر وقت و هزینه شما در رفت و امد های حضوری گرفته می شود؟ و …

تلفن اینترنتی مورد استفاده در شرکت ها

تلفن اینترنتی مورد استفاده در شرکت ها چه مزیت هایی دارد؟

 

همه اینها سوالاتی است که در ذهن اکثر افرادی که برای انجام دادن کارهای خود به شرکت ها و دفاتر مختلف مراجعه میکنند به وجود می آید. همه کسانی که با تکنولوژی آشنایی دارند در جریانند که دنیا رویه ای را در پیش گرفته که بدون توقف در حال به روز شدن می باشد.

 

این بروزرسانی جهانی با توجه به سیستمی که  دارد بیشتر فعالیت های روزانه ما را در بر گرفته است. به این صورت که شخصی که هم اکنون دوره میانسالی خود را می گذراند مجبور است برای دیدن و تماس با فرزندان از تکنولوژی استفاده کند. این تماس میتواند با یک تلفن همراه امروزی انجام شود که این مورد، خود نمونه کوچکی از حضور تکنولوژی در زندگی امروزه می باشد.

اهمیت وجود تکنولوژی در زندگی روزمره را با این مثال برای شما توضیح میدهیم که شما برای گرفتن یک نوبت ساده از مطب پژشک خود دیگر نیازی به حضور فیزیکی ندارید و میتوانید با یک تلفن ثابت ساده و یا مراجعه به سایت بیمارستان و انتخاب پزشک مورد نظرتان نوبت خود را دریافت کنید.

 

و اما اهمیت تلفن اینترنتی برای شرکت ها و دفاتر و …

شما تصور کنید که از شرکتی که خدماتی مانند Adsl ارائه میکند، برای سرویس خود نیاز به پشتیبانی دارید و علاوه بر اینکه دفتر این شرکت در شهر دیگری قرار دارد، شما  نیز امکان رفتن به آن شرکت را ندارید و همچنین تصور کنید که هزاران نفر مانند شما نیاز به پشتیانی داشته باشند. چه اتفاقی می افتد؟

اینجاست که راه اندازی پشتیبانی تلفنی درست و منظم در این شرکت ها مانع از شلوغی و ازدحام می شود و همچنین همه مشتریان در کمترین زمان ممکن میتوانند مشکلشان را برطرف کنند.

سیستم تلفن اینترنتی به این صورت کار میکند که پس از تماس شما با شرکت مربوطه، تلفن گویا یا صدای ضبط شده ای شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی خواهد کرد.

پس نتیجه میگیریم که راه اندازی این سرویس ها برای شرکت ها امری ضروری می باشد.

voip

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب