31505 90200 98+

شبکه های اجتماعی

2077 9101 021

پشتیبانی مشتری

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

FreePBX چیست و چه مزیت هایی دارد؟

مونوتل : اکثر اوقات مطاله بر روی مطالبی تخصصی مانند شبکه و فناوری می تواند جالب باشد. اینکه چطور این سیستم ها با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تنها با چند کلیلک می توانیم با دورترین نقطه در جهان ارتباط برقرار کنیم واقعا لذت بخش است. 🙂

امروز در این این مقاله قصد داریم تا یکی از پرکاربردترین نرم افزار های استفاده شده در تلفن های اینترنتی را برای شما دوستان عزیز معرفی کنیم امیدواریم شما هم از خواندن این مطلب لذت ببرید.

FreePBX چیست

FreePBX چیست و چه مزیت هایی دارد؟

 

فری پی بی ایکس (FreePBX) ؟

FreePBX یک رابط کاربری گرافیگی و تحت وب برای مرکز تلفن (سانترال) تحت شبکه ی استریسک (Asterisk) است که امکان مدیریت و تنظیمات آن را به سادگی فراهم می کند. این سیستم تلفنی، در سال ۲۰۰۴ طراحی شد، سال ۲۰۰۶ نام تجاری خود را ثبت نمود و در سال ۲۰۱۵ شرکت سنگوما به عنوان اسپانسر اصلی آن خود را معرفی کرد.

فری پی بی ایکس با دارا بودن ۲ میلیون کاربر فعال در سطح جهان به یکی از محبوب ترین نرم افزار های تلفنی دنیا مبدل شده است که هم اکنون نیز در حال افزایش کابران خود می باشد.

FreePBX چیست

FreePBX چیست و چه مزیت هایی دارد؟

 

FreePBX چه مزیت هایی دارد ؟

*یکی از این مزیت ها اوپن سورس بودن این پلتفرم است که این امکان را به استفاده کننده می دهد تا این سیستم را با توجه به سیلقه و علاقه خود سفارشی سازی کند. FreePBX در نسخه های اوپن سورسی مانند The FreePBX Distro ، AsteriskNOW ، Elastix و RasPBX گنجانده شده است.

*این سیستم دارای قابلیت نصب مازول های دلخواه است. این یعنی چه؟

بسیاری از پلتفرم های مشابه قابلیت نصب هر ماژولی را ندارند اما فری پی بی ایکس به دلیل طراحی مازولار این قابلیت را به شما می دهد تا ماژول های دلخواهتان را پس از طراحی و توسعه به راحتی با سیستم تلفنی خود یکپارچه سازی کنید.

*سازگاری FreePBX با تجهیزات مختلف

فری پی بی ایکس طوری طراحی شده است که با کلیه ی تجهیزات VoIP (ویپ) از جمله گیت وی، کارت تلفنی، تلفن های تحت شبکه و SBC از برندهای گوناگون، کاملاً سازگاری داشته و به یاری قابلیت Auto Provisioning هوشمند خود، این اجازه را به طیف وسیعی از آی پی فون ها می دهد تا تمام تنظیمات را به صورت خودکار و گروهی، از سرور voip دریافت نمایند.

 

فروشگاه اینترنتی مونوتل، با هدف تامین تجهیزات تلفن تحت شبکه در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب